See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud meie küpsisepoliitikaga. Lisateavet küpsiste kasutamise kohta leiad KKK-st.

Hea klient! Seoses plaaniliste hooldustöödega Maanteeameti liiklusregistri infosüsteemis 23. veebruaril kell 18.00 kuni 26. veebruaril kell 21.00 võib esineda häireid liiklus- ja kaskokindlustuse ostmisel.
Vabandame ebamugavuse pärast!ebamugavuse pärast!

If pakub ainsa kindlustusseltsina hobivahendite kindlustust

20.06.2015

Alates juunist on kõigil hobiharrastajatel võimalik oma hobivahendid ka kindlustada. Näiteks saab paari euro eest kuus kindlustada muusikariistad, fototehnika, jalgrattad, spordivahendid või kasvõi kalaõnged. Kindlustuskaitse kehtib purunemise ja varguse korral kogu Euroopa Liidus ning omavastutus algab 50 eurost.

Ifi poole on mitmeid kordi pöördunud muusikud ning teised harrastajad leidmaks lahendust hobivahendite kindlustamiseks, kuid siiani puudus võimalus neid eraldi kindlustada.

Tänaseks oleme jõudnud sinnamaani, et mõne eurose kuumaksega saab Ifis kindlustada oma sporditarbed, muusikainstrumendid, fototehnika või kasvõi õnge.

If Kindlustuse varakindlustuse tootejuhi Marit Raagi sõnul on selline kindlustuslahendus Eestis ainulaadne ning võiks paljudele huvi pakkuda. „Kõikidel inimestel on omad hobid ning paljudel neist ka hinnalised hobivahendid, seega on turg sellise kindlustuslahenduse jaoks kindlasti olemas. Teeb ju ikka meele mõruks küll, kui tennisemängus puruneb reket või kurikaelad viivad ära sinu kitarri – sellistes olukordades tulebki kindlustus appi ning parandab või asendab katikise hobivahendi uuega,“ lisas Raag. Boonusena saab hobivahendite kindlustusega kaasa ka 4000 eurose kaitse kodusele varale tulekahju, tugeva tuule ja rahe korral. Hobivahendite kindlustuse hinnad:

​KindlustussummaOmavastutus​Kuumakse​
​500€ 50​€ ​2,99€
​1000€ ​75€ ​4,99€
​3000€ ​100€ ​6,49€

Hobivahendite kindlustusega saab lähemalt tutvuda siin.