See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud meie küpsisepoliitikaga. Lisateavet küpsiste kasutamise kohta saad siit.

Kindlustusseltsi kliendid aitavad remontida lastekodu

12.05.2015

Mittetulundusühing Naerata Ometi ja If Kindlustus ühendasid taaskord jõud ning seekord remonditakse Kohtla-Nõmmel asuvat lastekodu, mis on koduks 32-le lapsele vanuses 1 kuni 20. Sellesse heategevusprojekti panustavad kõik Ifi uued kodukindlustuse kliendid.

Aprillikuus aitasid Ifi kliendid raha koguda Tartumaal elava Tatjana ning tema kolme lapse kodu remontimiseks. Tänaseks on Tatjana kodu remonditud ning If otsustas heategevusega jätkata ka maikuus, mil iga uue kodukindlustuse maksest 10 protsenti läheb Kohtla-Nõmme Lastekodu remontimiseks.

Naerata Ometi juhatuse esimehe Kuno Kompuse sõnul on tore näha, et ettevõtted saavad läbi heategevuse positiivse kogemuse ning soovivad veel koos klientidega panustada. „Meie ümber on veel palju abivajajaid. Neid on isegi nii palju, et aidata suudame väheseid, kuid võimekus aidata suureneb iga ettevõtte ning eraisiku panusega. If Kindlustuse panus on kindlasti üks hea näide sellest, kuidas kaasata heategevusse ka oma kliendid ning panna neid uhkust tundma selle üle, et nende kindlustusselts ei paku üksnes neile turvatunnet, vaid boonusena toetavad kliendid ise kindlustust ostes abivajajaid ning sellest võidavad lõppkokkuvõttes kõik,“ lisas Kompus.

Kohtla-Nõmme Lastekodus elab 32 last. Kõige noorem kasvandik on üksnes 1-aastane ning vanim 20-aastane. Need lapsed on sattunud lastekodusse erinevatel põhjustel - kellel on mõlemad vanemad surnud, kes on vanematelt hoolimatuse tõttu ära võetud ja on ka lapsi, kes on saadetud otse sünnitusmajast asenduskodusse. Kõige suuremaks probleemiks on lastekodu välisfassaad, mille sokli osa kaudu voolab märgadel perioodidel vesi keldrisse, mis tekitab omakorda hallitust ja probleeme ülejäänud majas.

Naerata Ometi alustas tegevust 2009. aastal eesmärgiga abistada raskustesse sattunud lapsi ja peresid. Tänaseks on heade inimeste ja ettevõtete abiga aidatud juba mitusadat perekonda üle Eesti.

If Kindlustuse klientide kogutud rahasumma eest remonditava Kohtla-Nõmme Lastekodu kohta saab täpsemalt lugeda siit.

Lisainfot abivajajate ning nende abistamise võimaluste kohta leiab Naerata Ometi kodulehelt.