See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud meie küpsisepoliitikaga. Lisateavet küpsiste kasutamise kohta saad siit.

Ifi turvafondi toetuse saab Põltsamaa Lasteaed Tõruke

18.06.2015

Kokku esitati laste turvalisuse tõstmiseks 34 taotlust, neist 20 pääses finaali lõpphääletusele ning hääli sai anda kuni 18. juunini. Hääletus oli väga pingeline ning selle lõppedes oli Tõrukese lasteaial 2801 ning Tartu Lasteaial Triinu ja Taavi 2787 häält.

Põltsamaa Lasteaed Tõruke saab võidetud toetuse eest aia, mis takistab laste sattumist tänavale.

If Kindlustuse kommunikatsioonijuhi Rain Porsa sõnul jätkab If  kahjuennetuslike projektide toetamist ning laste turvalisusesse panustamist. „Laste turvalisus on meid kõiki puudutav teema ning sellesse panustamine meie südameasi. Turvafondi kampaania eesmärk oli panna inimesi enda ümber märkama vajakajäämisi, mis puudutavad meie kõige väiksemaid. Kena on näha, et inimesed hoolivad ning jätkame kindlasti sarnaste aktsioonide korraldamist ja loodame, et ka teised ettevõtted suudavad üha pikema abikäe õiges kohas ulatada,“ lisas Porss.

2006. aastal loodud Ifi Turvafondi saab taotlusi saata aastaringselt, kuid neljandat aastat järjest selgitasime parima projekti Facebooki keskkonnas, kus toetushääle oma lemmikprojektile sai anda igaüks.
If toetab Turvafondiga näiteks laste mänguväljakute turvalisemaks muutmist, tulekahjusignalisatsiooni paigaldamist, aga ka turva- ja ohutusvahendite (helkurvestid, vetelpäästevahendid, jalgrattakiivrid jmt) soetamist.

Möödunud aastal võitis Facebooki Turvafondi kampaania Põltsamaa lasteaed Mari, kes võidetud toetussumma eest ehitas uue piirdeaia. Ülemöödunud aastal võitis Pärnu lasteaed Pillerpall, kes saadud toetuse panustas samuti piirdeaia rajamisele. Kolm aastat tagasi hääletasid Facebooki kasutajad võidu vääriliseks Pärnu lasteaia Trall hoovi korrastamise ning turvalisemaks muutmise projekti. 

Ifi Turvafond tänab kõiki taotlejaid, hääletajaid ning kaasaelajaid!