See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud meie küpsisepoliitikaga. Lisateavet küpsiste kasutamise kohta saad siit.

Ifi Turvafond annab taaskord 2000€ laste turvalisuse tõstmiseks – ootame taotlusi Facebooki keskkonnas

04.06.2015

Tänasest kuni 7. juunini saab Facebooki keskkonnas esitada taotlusi laste turvalisuse tõstmiseks, võitja projekt selgub 18. juunil ning selle valivad Facebooki kasutajad. Näiteks võib kodukoha lasteaiale toetuse taotlemisega rõõmu valmistada ka eraisik. Möödunud aastal võitis Facebooki kampaania Põltsamaa lasteaed Mari, kes võidetud toetussumma eest ehitas uue piirdeaia.

2006. aastal loodud Ifi Turvafondi saab taotlusi saata aastaringselt, kuid juba neljandat korda selgitame parima kahjuennetusliku projekti Facebooki kasutajate abiga.

Ifi kommunikatsioonijuhi Rain Porsa sõnul on turvafondi peamine eesmärk panna inimesi märkama turvalisusega seotud kitsaskohti kohalikul tasandil. „Möödunud aastal laekus Ifi Turvafondi kampaania raames 50 laste turvalisusega seotud projekti ning kuigi toetussumma saab lõpuks ainult üks enim hääli saanud projekt, siis tähelepanu saavad ka kõik teised. Näiteks möödunud aastal võtsid meiega ühendust kohalikud ettevõtted, kes olid valmis nende kodukoha projektile õla alla panema ning seega oli kokkuvõttes võitjaid rohkem kui üks,“ lisas Porss. 

If toetab Turvafondiga näiteks laste mänguväljakute ehitamist või turvalisemaks muutmist, tulekahjusignalisatsiooni paigaldamist, aga ka turva- ja ohutusvahendite (helkurvestid, jalgrattakiivrid jmt) soetamist.

Taotlusi saab Facebookis sisestada kuni 7. juunini, sealt edasi jätkavad 20 paremat projekti uues hääletusvoorus ning parim projekt selgub 18. juunil.

Möödunud aastal võitis Facebooki turvafondi kampaania Põltsamaa lasteaed Mari, kes võidetud toetussumma eest ehitas uue piirdeaia. Ülemöödunud aastal võitis Pärnu lasteaed Pillerpall, kes saadud toetuse panustas samuti piirdeaia rajamisele. Kolm aastat tagasi hääletasid Facebooki kasutajad võidu vääriliseks Pärnu lasteaia Trall hoovi korrastamise ning turvalisemaks muutmise projekti.  Lisainformatsioon If Kindlustuse Facebooki kampaanialehel.