See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkamisel nõustud meie küpsisepoliitikaga. Lisateavet küpsiste kasutamise kohta saad siit.

Ifi kliente ootab boonusena ligi 10 miljonit eurot

22.08.2015

If Kindlustuses on klientidele boonussüsteem, kus lojaalsed kliendid koguvad raha omavastutuse vähendamiseks. Tänaseks on pea 11 000 Ifi klienti juba boonust kasutanud ning tuhandetel klientidel on võimalik seda boonust veel tulevikus kasutada, kuna ootel olev boonus läheneb juba 10 miljoni euroni.

Vabatahtliku kindlustuse puhul tuleb kahju juhtudes kliendil üldjuhul tasuda kokkulepitud omavastutuse summa. Ainsa kindlustusseltsina Eestis on Ifil omavastutuse vähendamiseks boonussüsteem, kus vähemalt kahe kvalifitseeruva kindlustuskaitsega klient saab iga kahjudeta aasta eest 30 eurot boonust ning kasutada saab seda kahju korral omavastutuse vähendamiseks.

If Kindlustuse kahjukäsitlusüksuse juhi Tiit Kolde sõnul on lojaalsete klientide premeerimine vägagi vajalik ning tihti tuleb teenitud boonus Ifi klientidele ka üllatusena. „Üsna sageli võib kuulda siin-seal etteheiteid, kuidas ettevõtted pingutavad üksnes uute klientide nimel ning soodustused ja boonused on kõik neile suunatud. Ifis on boonussüsteem aga just lojaalsetele klientidele ning kena on näha, kuidas paljudele omavastutuse boonus õnnetuse järgselt üllatusena tuleb ja seetõttu kohe ka meele rõõmsamaks teeb,“ lisas Kolde.

If alustas klientidele omavastutusboonuse kogumisega pea viis aastat tagasi ning tänaseks on boonust kogunud üle 100 000 kliendi.

Omavastutusboonuse näide: kliendil on Ifis kaks kindlustuslepingut ning nelja aasta jooksul ei ole olnud ühtegi kahju. Tema omavastutuseks kahju puhul on poliisil määratud 190 eurot, kuid kuna nelja aastaga on ta kogunud 120 eurot boonust, siis kahju korral tuleb tal omavastutus tasuda summas 70 eurot.